Interiéry na míru - Nábytek Kolasa

Více než 50 let nabízíme komplexní servis v oblasti realizací interiéru na klíč od prvního návrhu designera až po realizaci. Specializujeme se na kvalitní ověřené produkty Raumplus jejichž jsme výhradním obchorním partnerem pro zdejší region. Používáme domácí dřevo, exotické dýhy, mořidla a laky na lesk a mat, naturální kámen, konglomerát, ocel, sklo, hliník a jiné nábytkové komponenty prověřených evropských značek. Jsou to vysoce kvalitní materiály, které v kombinaci s profesionalitou našich řemeslníků mohou uspokojit všechny zákazníkovy vize v nejvyšší kvalitě za příznivou cenu. Nabízíme jedinečný styl, originální design, širokou škálu barev a bohatý sortiment doplňků. Poskytujeme komplexní profesionální služby od měření a vizualizace projektu ke kompletní instalace nábytku a spotřebního zboží s dopravou a zárukou na zakoupené zboží. Pokud jste již navázali spolupráci s architektem, ochotně můžeme přijmout realizace projektu. Děláme také objednávku na nábytek pro kanceláře, banky, hotely, lékařské ordinace, obchodní objekty, apod.,neobvyklý nábytek podle nápadu a potřeb našich zákazníků. Máme zkušenosti s realizací interiéru v celé evropě a z hlediska snadné dostupnosti nově působíme v Ostravě, Opavě a regionů Opavska, Ostravska.

Využíjte příznivějši ceny v polsku

Německé vestavěné skříně RAUMPLUS z Polska jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní nábytek za nižší cenu. Je to ideální řešení pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze, ale zároveň nechtějí dělat kompromisy v kvalitě.

Při výrobě nábytku, hlavně vestavěných skříní používáme komponenty té nejvyšší kvality od německé firmy RAUMPLUS Raumplus je německá společnost, která vyrábí vysoce kvalitní komponenty pro interiérový design. Společnost byla založena v roce 1990 a od té doby se stala jedním z předních dodavatelů komponentů pro výrobu kvalitního nábyteku.

 nábytek na míru Ostrava Opava

Vestavěné skříně
Vestavěné skříně jsou skvělý způsob, jak využít každý centimetr prostoru ve vašem domově. Jsou navrženy na míru tak, aby se vešly do specifického prostoru a dokonale seděly.

 nábytek na míru Ostrava Opava

Posuvné dveře
Použití posuvných dveří doporučuleme. Posuvné dveře jsou další designový a hlavně skvělý způsob, jak efektivně a důmyslně využít každý centimetr prostoru ve vašem domově.

 nábytek na míru Ostrava Opava

Navrhneme Vám Interiér
Navrhneme vám interiér vašeho bytu, nebo provozovny, tak, aby splňoval vaše potřeby a představy. Využíjte náš potenciál letitých zkušenosti v oboru interiérového designu.

 nábytek na míru Ostrava Opava

Kuchyně
Našim Zákazníkům nabízíme zhotovení projektu kuchyňského nábytku.Kuchyně jsou pro nás samostatnou kapitolou naší produkce a proto jsme tomuto tématu věnovali vlastní stránky.

MEBLE KOLASA

ul. Rogera 1-3
47-400 Racibórz

GPS: 50.10157480598683, 18.22790909557251

Pon – Pt 9:00 – 17:00
So 9:00 – 13:00

TEL.: +48 32 415 36 17 PL
TEL.: +420 608 865 150 CZ